Юлія Кравчук

Адміністратор, піар-менеджер, тренер з ментальної арифметики.
Розпочала роботу у центрі, як офісний працівник. Потім директор відправила на курси по рекламі і я стала піар-менеджером. Тут я відчула себе, як у своїй тарілці, цей вид діяльності приносить багато задоволення. В подальшому хочу пройти курси графічного дизайну, тому це тісно пов'язано з моєю роботою і також викликає не меншу зацікавленість.

Я - мама двох дітей, гарних синочків, зараз у декреті. Але, навіть, під час відпустки продовжую займатись улюбленою справою і працюю над собою. Я пройшла навчання і стала тренером з ментальної арифметики. Хоча раніше не могла й подумати про це - методика мені здавалась такою недосяжною і складною. Взагалі я творча людина і намагаюся застосовувати творчість і в роботі, і вдома. Звичайна рутина не для мене.

Мені подобається працювати у центрі Mozaїka, дуже люблю свій дружній колектив.
Весь вільний час проводжу із сім'єю - коханим чоловіком і дітьми.