Вікторія Поляновська

Illustration

Директорка та засновниця центру Mozaїka та альтернативної школи.
Разом з чоловіком ростимо трьох чудових доньок. Всі ростуть в мами на роботі та випробовують всі наші програми та напрями і є нашими найпершими й найважливішими експертами. Ми працюємо для наших учнів як для своїх дітей, тому й намагаємось привести до нашого міста найсучасніші методики та підходи до навчання, багато з напрямів, що зараз є популярними у місті вперше з’явилися саме у нашому центрі, наприклад, дитяча англійська з 1 до 99 років за комунікативною методикою, освітні програми за кордоном і багато іншого, що робить наше місто цікавим для навчання і розвитку.

Люблю дітей, люблю вчити мови та подорожувати. Намагаюся створити для всіх маленьких та великих студентів нашого центру та нашої школи яскравий та сучасний освітній простір, з уважним ставленням до кожного. Ціную результативність, тому обираю в роботі ті методики, що дають швидкий та видимий результат - якщо це вивчення мов, то результатом має бути вільне спілкування, а самі заняття проходять лише мовою навчання, без перекладу. Якщо методики розвитку, то найкращі. Сама захоплююся ментальною арифметикою та швидкочитанням і вважаю це крутим курсом "фітнесу для мозку", який не завадить пройти й дорослим, а для дітей взагалі must have, бо дає можливість значно покращити ефеективність навчання у будь-якій сфері. 

Знову повторюся, що не тільки люблю сучасних дітей, а й вважаю їх набагато кращими, більш щирими та відкритими, більш талановитими, ніж ми були у їх час, щиро захоплююся ними і вважаю що ці діти потребують абсолютно іншого відношення, навчальних методик та стратегій, наповнення программ, ніж у звичній нам структурі школи. Саме це є причиною створення проекту альтернативної школи Mozaїka на базі нашого центру, бо розуміння того, наскільки цінним і важливим є час дитинства для подальшого успіху і відчуття щастя у житті, дає стимул створювати вже зараз ті умови для навчання, які не зламають особистість дитини, а допоможуть розкритися, набратися сил, інтересу до знань, надасть впевненості в собі та жагу до звершень. 

Люблю свою роботу, свої проекти, захоплююся своєю командою, вважаю що ми зібрали в наший Мозаїці найяскравіших викладачів міста, які люблять свою роботу та надихаються процесом навчання, намагаються зробити все, щоб і діти і дорослі отримували задоволення та користь від навчання, бо навчання то є життя!