Марина Фільнюк

На наших уроках інформатики завжди пізнавально та цікаво. Немає часу сумувати, адже ми навчимося створювати мультфільми, використовуючи свій смартфон та підручні матеріали: іграшки, пластилін, папір тощо.
Крім того, учні мають змогу отримати необхідні навички роботи з інформацією - аналізувати, синтезувати та, як результат, створювати інфографіку, працювати з ментальними картами, розробляти буклети, плакати, лепбуки, навчимося працювати з QR-кодами, використовуючи їх для навчання та розваг, а також будемо вчитися програмуванню. Адже програмування розвиває креативність, логічне мислення, а також навички пошуку та усунення помилок. Писати програми - заняття захоплююче, хоч і не зовсім просте, та все ж отриманий досвід знадобиться у житті.
Жодної "сухої" та незрозумілої теорії, здобуваємо практичні навички легко, цікаво, конкретно та зрозуміло.