Про нас

Альтернативна школа надає змогу відійти від стандартних підходів у навчанні.

Наша історія та місія

З 2019 року на базі центру освіти та розвитку для дітей «Мозаїка» створена приватна альтернативна школа.
Альтернативна школа надає змогу відійти від стандартних підходів у навчанні. Академічні цілі включені у захопливе навчальне середовище. Діти отримують знання, необхідні для складання ЗНО та мають простір для творчого розвитку. 
Наша школа плідно співпрацює із Київською школою «Афіни», що має багаторічний досвід та допомогає нам у підготовці викладачів та завжди радо ділиться своїм багаторічним досвідом. Так, освітня програма нашої школи базується на дієвій програмі вищезазначеної школи.
До навчального процесу долучені кваліфіковані викладачі з досвідом та нестандартним підходом. Діти приймають участь в проведенні дослідів, організації презентацій, різноманітних наукових проектів. Важливим аспектом є формування самостійності дітей. Так, викладачі активно привчають дітей до самостійного вирішення поставлених задач, корегуючи та допомагаючи їм. Одним із дієвих методів засвоєння матеріалу учнями є принцип «Перевернутого класу». Використовуючи зазначений принцип навчання учні засвоюють невеличкий обсяг нового матеріалу вдома, а в аудиторній роботі відбувається виконання завдань, вправ, проведення лабораторних і практичних досліджень, отримуються консультації вчителя.
Окрім того, кожен клас має свій тьюторський супровід (педагогічна діяльність, спрямована на виявлення і розвиток освітніх ресурсів учня), що допомагає кожному учню в класі у створенні власної освітньої траєкторії.
Окремо необхідно сказати, що класи в школі мають невелику кількість дітей, а це є запорукою продуктивного навчання та гарантує достатньо уваги вчителя кожному з учнів.
Велика увага в нашій школі приділяється якісній мовній підготовці, що не дивно, враховуючи той факт, що наша школа створена на базі потужного мовного центру. І це не лише вивчення мов на належному рівні, а й викладання частини предметів англійською мовою (блок Science для 5-6 класів, програми отримання подвійного атестату від американської чи канадської школи)Використання альтернативних освітніх методик, таких як ментальна арифметика та швидкочитання для розвитку потужного потенціалу кожного учня.
Якісне вивчення всіх профільних дисциплін, участь в освітніх проектах, конкурсах та олімпіадах.Навчання за стандартами міжнародної освіти, набуття навичок, які актуальні для успіху людини в навчанні та майбутній кар'єрі. Не секрет, що багато наших учнів планують подальше навчання за кордоном і наша система підготовки, як і в нашого партнера, школі "Афіни", базується на загальносвітових критеріях оцінки якості навчання - у фокусі не оцінка чи бал самі по собі, а виховання Людини, яка здатна досягти власних цілей та успіху в житті на благо своєї країни та оточуючих, а також любить і вміє вчитися.
Загалом, всі заняття в Альтернативній школі живі та цікаві, тому дітям подобається ходити до школи. Прийшовши до нашої школи дитина на завжди забуде про нудьгу, одноманітність та стандартність шкільного життя, отримавши креативні, різноманітні та творчі здібності, що неодмінно допоможуть їй стати успішним у майбутньому. 

Наша команда

Illustration

Вікторія Поляновська

Засновниця центру Mozaїka

Ми працюємо для наших учнів як для своїх дітей, тому й намагаємось привести до нашого міста найсучасніші методики та підходи до навчання.

Illustration

Ольга Троцька

Англійська

1. Як так сталосяШкола, старші класи. Кар'єра вчитетля – найгірше, що можна для себе обрати, думала я, бо кожного дня бачила викладачів, а перед ними в класі до тридцяти біснуватих дітей – мій клас.

Illustration

Марина Фільнюк

Інформатика

На наших уроках інформатики завжди пізнавально та цікаво. Немає часу сумувати, адже ми навчимося створювати мультфільми, використовуючи свій смартфон та підручні матеріали: іграшки, пластилін, папір тощо.

Illustration

Анна Іванова

Мистецтво

Мало хто замислюється, але практично ДО ВСЬОГО, крім створеного творцем, доторкнувся художник, дизайнер. Озирніться навколо - на підлозі у вас, лінолеум або плитка, або килим - хто створив малюнок?) 

Illustration

Світлана Голіченко

Англійська та польська

Hello! Witam serdecznie!) Мене звати Світлана. Вчити іноземні мови – це зовсім не страшно! Головне мати бажання з боку учня, та індивідуальний підхід з боку вчителя = чудовий результат!)

Illustration

Алла Забабуріна

Історія

Вивчення історії є одним із найважливіших чинників формування національної свідомості народу. 

Illustration

Оксана Михайловська

Українська мова та література

З 2017 по 2019 н.р. - робота в альтернативній школі "Крок", з червня 2019р - "Науковий ліцей". Власник дитячого клубу "Uniclub", співзасновниця альтернативної школи " Моzаїка". 

Illustration

Юлія Кравчук

Ментальна арифметика

Адміністратор, піар-менеджер, тренер з ментальної арифметики.Illustration

Ірина Новакова

Ментальна арифметика

2002р закінчила КДПУ ім. Винниченка. В сфері освіти і саморозвитку працюю 20 років.


Illustration

Anie Verthen

Музика

Музика - явище складне, хоча і здається, що все просто. Але створити комфортний та чуттєвий звук - це не легко.

Illustration

 Галина Солонько

Англійська

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет у 2014 році за спеціальністю Англійська та німецька мова і література. 

Illustration

Олена Безкоровайна

Математика

Математика – одна з найцікавіших наук, вона є базою для вивчення інших навчальних предметів.  


Illustration

Анна Хролікова

Тьютор

Альтернативна школа на базі центру освіти та розвитку для дітей «Мозаїка» - це особливий простір, де дитина матиме змогу отримати знання та розуміння, як їх використовувати в подальшому житті. 

Illustration

Ольга Гожа

Вчитель початкових класів

Педагогічний стаж 10 років. Навчалась в Кіровоградському педагогічному університеті за спеціальністю вчитель початкових класів та викладач вищого навчального закладу з педагогіки.

Illustration

Анна Гуртова

Вчитель початкових класів

В роботі з дітьми подобається використовувати методики для розвитку інтелектуального та творчого мислення.


Illustration

Наталія Семенова

Англійська мова

Я працюю вчителем у державній школі з 2006 року. І з перших днів зрозуміла, що традиційна система освіти розкриває не всі потенціали і, на жаль, не кожної дитини. 

Illustration

Ольга Юхименко-Могильда 

Українська мова

Працює вчителем в Альтернативній школі. Поетеса.