Онлайн школа для щасливих дітей

Про альтернативну школу

З 2019 року на базі центру освіти та розвитку для дітей «Моzаїkа» створена приватна альтернативна школа.    Альтернативна школа надає змогу відійти від стандартних підходів навчання. Академічні напрямки поєднуються із захопливим навчальним середовищем. Діти отримують знання, необхідні для складання ДПА та ЗНО, і мають простір для творчого розвитку. Ми плідно співпрацюємо із київською школою «Афіни», що має багаторічний досвід та допомагає у підготовці викладачів. З квітня 2020 року школа працює в онлайн-форматі та приймає учнів з усієї України на цікаве та ефективне навчання в форматі живих онлайн занять. Також до послуг наших учнів інтерактивна онлайн платформа з завданнями та додатковими матеріалами зі зворотнім зв'язком від викладачів.

Чого чекати від альтернативної школи?

Альтернативна школа - це освітній проєкт, створений для дітей з любов’ю та турботою. Тому й використовуємо усі компоненти, які ми, батьки, вважаємо важливими для своїх дітей:

Комфортне освітнє середовище

Робота з класами в іноваційній програмі Zoom в окремій віртуальній аудиторії для кожного класу. Повага до кожної дитини. Створення умов для того, щоб кожна дитина мала змогу і, головне, бажання навчатися

Невеликі класи по 6-10 учнів

Ми впевнені, що в невеликій групі мотивованих дітей за допомогою гарного викладача можливо та навіть потрібно мати знання вище рівня звичайної школи з профільних предметів

Ретельно обрані викладачі

Для наших викладачів робота з дітьми це покликання, а не лише запис в трудовій книжці

Якісні знання

Ми враховуємо той факт, що наші діти в сучасному світі мають бути конкурентноздатними, тому вміння вчитися, працювати над собою, створювати, аналізувати, критично мислити є пріоритетними

Участь в олімпіадах

Участь в олімпіадах, конкурсах, різноманітних освітніх проєктах в Україні та за її межами. Це випробування своїх сил, набуття нового досвіду та розширення кругозору

Якісна мовна підготовка

Наша альтернативна школа створена на базі потужного мовного центру з більш ніж 15-річним досвідом вивчення англійської мові та підготовки до успішного складання мовних іспитів

Практична освіта

Вивчення мови - це вільне спілкування, а не лише “читаю та перекладаю зі словником”, предмети природничого блоку - це досліди та експерименти своїми руками під наглядом учителя, а не просто читання параграфів підручниках

Наші викладачі

До навчального процесу долучені кваліфіковані викладачі з досвідом та нестандартним підходом. Учні проводять досліди, організовують презентації, розробляють різноманітні наукові проєкти. Важливим аспектом є формування самостійності . Викладачі активно привчають дітей до вирішення поставлених задач, корегуючи та допомагаючи їм.

Прагнете успішного майбутнього для вашої дітини?

Як відбувається навчання в нашій школі?

Наш підхід до навчання онлайн базується на дійсних зустрічах учнів з вчителями "тут і зараз", а не на перегляді учнями відео з уроками та записами інших вчителів, яких вони не знають.Кожного тижня учні нашої школи отримують розклад уроків. В день у дітей буває від 2 до 5 уроків онлайн. Працюють учні та вчителі у трьох точках взаємодії, а саме:

онлайн урок
    платформа з теоретичним матеріалом та завданнями
    спілкування через тьютора (адміністратора), тобто майже весь час учень може передати питання вчителю через тьютора. Та дуже швидко отримати відповідь.

Все, що було зазначено раніше відображає наше турботливе ставлення до своїх учнів. Ми не залишили їх з учбовим матеріалом, а активно допомогаємо їм його опанувати. Тому, якщо ви бажаєте отримати високий рівень навчання та комфортні умови навчання дитини, наша школа саме для ВАС!

Gallery image

Школа працює в онлайн режимі (живі заняття в програмі Zoom)

• МИ ПРАЦЮЄМО ОНЛАЙН!Є місця в класах: 1, 2, 4, 6, 7 та 9Від 120 грн на день

Онлайн-класи до 10 дітей

Довідки та запис за телефоном 095 7290044, в т.ч. у Вайбері

Вартість навчання в альтернативній школі “Mozaїka”

• Статус СТУДЕНТ

2500 грн / місяць120 грн на день при відвідуванні від 5 днів, 2500 грн при сплаті за повний місяць

- Постійне відвідування школи 5 днів на тиждень- Всі навчальні предмети та факультативи за програмою школи- Тьюторський супровід

• Статус СЛУХАЧ*

від 400 до 1000 грн / місяць*Лише при наявності місця в класі

- Відвідування занять з 1 чи декількох предметів

• Статус ГІСТЬ*

від 150 грн на день*лише при наявності місць

- Відвідування онлайн занять школи протягом 1 навчального дня- 200 грн на день разове відвідування, 150 грн на день відвідування на постійній основі (приміром, кожну п’ятницю)

Цікаве про корисне. Актуальні новини та статті з питань альтернативної освіти.

Центр альтернативної освіти у Кропивницькому

вулиця Пашутинська, 47, м. Кропивницький

Часи роботи

Понеділок-субота: 09:00 - 19:00Неділя: вихідний