Центр Альтернативної Освіти

Центр освіти і розвитку «Моzaіka» («Мозаїка»)

Напрямки:

Дитиною можна і необхідно займатися вдома, розвивати необхідні навички для життя. Можна навіть самостійно спробувати вивчити іноземну мову…
Але, окрім цього, правильно буде ще звернутися до досвідчених педагогів!
В Кропивницькому (Кіровограді) свої послуги пропонує центр освіти і розвитку «Моzaіka» («Мозаїка»).

Англійська для дітей від 1-го року

Англійська мова для дітей від 1-го року

Англійська для дорослих

We value each client and always respond to feedback throughout our cooperation.

Підготовка до іспитів IELTS і ICAO

Підготовка до здачі міжнародних іспитів IELTS і ICAO

Авіаційна англійська

Авіаційна англійська від АЕРОЛІНГВА, здача іспиту в Кропивницькому

Ментальна арифметика

Ментальна арифметика від Indigo Mental Club

Ранній розвиток

Ранній розвиток за міжнародними сучасними методиками

Підготовка до школи

Підготовка до школи за стандартами Нової української школи

Іноземні мови

іноземні мови для школярів та дорослих (німецька, французька, польська мови)

Записатися на пробний урок

Англійська мова

Illustration

Ви уявляєте, що Ваша дитина легко орієнтується в англійському? Ні? А в центрі «Мозаїка» - це стає реальністю! Онлайн-заняття в міні-групах з досвідченим викладачем. Вартість від 500 грн на місяць.Використовуються сучасні методики викладання. Заняття проходять в ігровій формі, в легкій невимушеній атмосфері.Особливість: під час заняття педагог спілкується з дітьми виключно англійською.
Результат не змусить себе чекати!
Вікові групи: 5-7; 8-10, 11-16.
Також набираються групи іноземних мов (англійська та польська) для дорослих (17+). На заняттях «Мозаїці» Ви зможете освоїти іноземну мову швидко і на гідному рівні, за допомогою найефективніших методик.Детальніше на нашому сайті www.mozaika-school.com/english4kids

Ментальна арифметика ОНЛАЙН за методикою Indigo Mental Club

Запрошуються діти, віком від 5 років, заняття проходять в невеликих групах, що дозволяє педагогу приділити увагу кожній дитині.

Чому варто зайнятися ментальної арифметикою:

    Це міцний фундамент для реалізації дитини в подальшому житті.
    Методика розвиває відразу обидві півкулі мозку, тренує уяву і логіку, фотографічну пам'ять, концентрується увага.
    Підвищується загальна успішність в школі.

Детальніше читайте на сайті: www.mozaika-school.com/mental-arithmetic

Illustration

Підготовка до школи

Illustration

Діти, 4-6 років. Підготовка здійснюється за необхідним стандартам Нуш. Курс веде висококваліфікований педагог, який зможе знайти підхід до кожного з слухачів курсу.
Заняття проходять раз на тиждень.
Після занять основного курсу, є можливість відвідувати додаткові уроки з англійської мови.
Ваша дитина буде готова до школи!

Курси для малюків від 1 року

Викладачі нашого центру працюють з малюками від 1 року та дошкільнятами.
Процес навчання проходить виключно на англійській мові, викладач створює ефект абсолютно природнього занурення у нове мовне середовище таким чином, що малюки сприймають англійську як другу рідну мову, за допомогою яскравих образів, зрозумілих ситуацій та живих емоцій.
Батьки займаються разом з дитиною, що забезпечує необхідний психологічний комфорт та підтримку. Так, в процесі гри та в дружній атмосфері дитина на кожному занятті вивчає світ, але чує при цьому лише англійську мову, вірші, пісні. В результаті нова мова для дитини - це не щось чуже та незрозуміле, як для дорослих, а просто інший інструмент засвоєння світу, яким вона з легкістю володіє.

Заняття проводяться в затишних кабінетах, на килимку, з використанням великої кількості іграшок, яскравих малюнків та різноманітного реквізиту, що підтримує інтерес дитини під час заняття.
Малюки багато рухаються, повзають, танцюють, грають, вчаться спілкуватися одне з одним.

Достатньо швидко, пасивне вивчення (коли діти просто уважно слухають, гулять, намагаються імітувати мову викладача) змінюється активним відтворенням всього почутого і діти поступово починають розмовляти на англійській як на своїй другій мові.
Групи невеличкі, максимально чотири малюки та чотири дорослих (це може бути мама, тато, бабуся)

Заняття триває 35 хвилин.

Illustration

Курси для дітей

Illustration

Викладачі нашого центру працюють з дітьми будь-якого віку.
Процес навчання відбувається виключно англійською мовою, викладач створює ефект максимально природного занурення в нове мовне середовище таким чином, що діти сприймають англійську як другу рідну.
Батьки займаються разом з дитиною, що забезпечує необхідний психологічний комфорт та підтримку дітям молодшого віку (до 3 років).  
Як правило, діти старшого віку достатньо швидко звикають до свого улюбленого викладача і присутність мами не потребується, хоча ми радимо протягом першого місяця занять очікувати дитину в коридорі (на випадок якщо дитина вирішить перевірити, чи поряд мама)
В процесі гри та в дружній атмосфері дитина на кожному занятті вивчає світ, але чує навкруги себе лише англійську мову, вірші, пісні. В результаті нова мова для дитини - це не щось нове та незрозуміле, як для дорослих, а просто ще один інструмент вивчення світу, яким вона з легкістю володіє.Заняття проводяться в затишних кабінетах, на килимку або за столом, з використанням великої кількості іграшок, настільних ігор, флеш-карток, проектору та різноманітного реквізити, що підтримує інтерес учнів під час заняття.
Створення творчих поробок - одне з улюблених занять дітей, під час якого вони не просто роблять щось цікаве своїми руками, але й обговорюють з викладачем все, що вони роблять, на виключно на англійській мові.Починаючи з трьох років на занятті та вдома використовуються підручники та онлайн ресурси видавництва Cambridge. Книги розроблені з урахуванням вікових особливостей дітей. Вони дуже яскраві, кольорові, наповнені захоплюючими завданнями та живими історіями, що стимулюють креативність дитини та її природну цікавість, що допомагає вивчати світ.
Діти виконують домашні завдання самостійно, допомога батьків може бути чисто технічною (допомогти з відео чи аудіозаписом, приміром).
Групи невеликі, до 7 років - максимально 5-6 дітей.
З 7 років - максимально 8 дітей у групі.
Заняття триває 45 хвилин.
Детальніше на нашому сайті: www.mozaika-school.com/english4kids

Курси для підлітків та дорослих

Процес навчання проходить виключно англійською мовою, викладач створює ефект абсолютно природного занурення в мовне середовище.Заняття в підліткових групах (10-16 років) направлені на розвиток всіх мовних навичок (розмова, слухання, написання текстів, читання).
Особлива увага на заняттях приділяється розвитку спонтанного мовлення.В процесі навчання використовується література видавництва Cambridge, Oxford, National Geographic.
На заняттях студенти часто працюють в парах або командах, чують англійську мову, вчаться взаємодіяти в знайомих ситуаціях, але з використанням англійської мови.
Навіть граматичний матеріал викладається ситуативно і рідна мова не використовується, пояснення викладача доповнюються багаточисленними прикладами та ілюстраціями з підручників, відеоматеріалами, інтерактивними онлайн ресурсами.
Викладачі нашого центру регулярно проходять тренінги підвищення професійної компетенції, що дозволяє нам гарантувати стабільно високий рівень викладання.
Максимальна кількість студентів на занятті - 8. Це позитивно впливає на залученість учнів до процесу навчання. Викладач приділяє багато часу кожному зі студентів, якісно обробляється та засвоюється значний обсяг матеріалу.
Всі курси побудовані таким чином, що інтегровано проходить підготовка до міжнародних іспитів лінійки Cambridge.Детальніше на нашому сайті www.mozaika-school.com/english4kids

Illustration

Авіаційна англійська (проект AEROLINGUA)

Illustration

Ви маєте ексклюзивну можливість:- пройти якісну інтенсивну підготовку до тестування в нашому центрі, який більше 10 років співпрацює з лідерами ринку в цій галузі - компанією "АЕРОЛІНГВА", за методичними матеріалами, які враховують найактуальніші вимоги до складання тесту;- скласти іспит на рівень ICAO в м.Кропивницький, без виїзду до м.Київ;- отримати Сертифікат компанії "Аеролінгва", м.Київ.
https://mozaika-school.com/aerolingua/