Важко працювати на карантині?

Якщо ви належите до тих щасливчиків, хто може працювати онлайн, ви вже мабуть задавалися питанням - ЯЯЯК поєднати ефективну роботу вдома з дистанційним навчанням дітей???!!!

Чомусь в багатьох на n-му тижні самоізоляції виявляється, що годин у добі більше не стало, а поєднувати в собі генія педагогики, масовика-затійника та успішного робітника стає все важче. Знайомо?

Ми можемо вам допомогти!

Пропонуємо повноцінну онлайн заміну реальної школи для учнів 1,2,3, 5,6 та 8 класів:

- живі заняття в форматі онлайн - допоміжні матеріали та завдання на онлайн платформі- постійний зв'язок з викладачами та тьютором - робота в групах до 10 дітей- спілкування з однолітками

Ваша дитина буде зайнята ділом протягом навчального дня, а по закінченню карантину Вам не доведеться шукати репетиторів!

Від 120 грн на день. Є можливість відвідати пробні заняття. Для запису пишіть у повідомлення.

Ваша онлайн-школа "Моzаїkа" 💟