Англійська для тих, хто літає

Вивчи спеціалізовану авіаційну англійську мову за методикою компанії Aerolingua ОНЛАЙН, не виходячи з дому, у зручний час та комфортних умовах, щоб

    пройти якісну інтенсивну підготовку до тестування в нашому центрі за методичними матеріалами, які враховують найактуальніші вимоги до складання тесту
    скласти іспит на рівень ICAO без виїзду до м. Київ
    отримати Сертифікат компанії "Аеролінгва", м.Київ

Запишіться на безкоштовну співбесіду-інтерв'ю

щоб визначити ваш рівень англійської, цілі та групу для навчання

Дякуємо!

Ми з вами зв'яжемось на протязі кількох годин.

Can't send form.

Please try again later.

Цей курс для створено для тих, хто мріє літати або вже є фахівцем льотної справи

(абітурієнти, студенти та діючі працівники авіакомпаній)

Для пілотів 

Авторський курс англійської мови для пілотів, який пропонує навчання авіаційної англійської мови відповідно до вимог ІКАО (Док.9835). 
Особливість програми полягає у вивченні англійської мови, який, у разі недостатності фразеології, використовується при веденні радіообміну англійською мовою переважно в аварійних ситуаціях або нестандартних пригодах при виконанні польоту. Даний курс включає вправи для оволодіння спеціальною лексикою, граматичними структурамnи, завдання на розвиток умінь говорити і правильно сприймати інформацію на слух. Навчання побудовано на тематичних модулях відповідно до стадій польоту і переліком нестандартних / аварійних ситуацій. 
В процесі навчання враховується специфіка робочого місця пілота в залежності від виду повітряного судна.

Для бортпровідників

Курс англійської мови для бортпровідників побудований з урахуванням особливостей їх функціональних обов'язків на робочому місці. Завданням курсу є вдосконалення навичок спілкування з екіпажем і пасажирами під час стандартних і нестандартних / аварійних ситуацій в польоті, в тому числі ситуацій MAYDAY. Навчання включає всі необхідні теми, які дозволяють працювати на міжнародних авіалініях і в авіакомпаніях за кордоном.
Серед основних тематичних модулів для підготовки до спілкування англійською мовою в ситуаціях польоту наступні: Привітання. Підготовка до вильоту. Спілкування з пасажирами в процесі польоту.
Обслуговування пасажирів (рішення медичних проблем, скарги і прохання пасажирів, дії в нестандартних та аварійних ситуаціях). Підготовка пасажирів до посадки (стандартна і аварійна процедура). Висадка пасажирів. Екстрене реагування в екстремальних ситуаціях.

flight-attendant-plane-avatar-character-woman

Для стюардес

Курс англійської мови для стюардес складений з урахуванням особливостей їх функціональних обов'язків на робочому місці. Завданням курсу є вдосконалення навичок спілкування з екіпажем та пасажирами під час стандартних і нестандартних / аварійних ситуацій в польоті, в тому числі ситуацій MAYDAY. Навчання охоплює всі необхідні теми, які дозволяють працювати на міжнародних авіалініях і в авіакомпаніях за кордоном.
Серед основних тематичних модулів для підготовки до спілкування англійською мовою в ситуаціях польоту наступні: Привітання. Підготовка до вильоту. Спілкування з пасажирами в процесі польоту.
Обслуговування пасажирів (рішення медичних проблем, скарги і прохання пасажирів, дії в нестандартних та аварійних ситуаціях). Підготовка пасажирів до посадки (стандартна і аварійна процедура). Висадка пасажирів. Екстрене реагування в екстремальних ситуаціях.

Для авіадиспетчерів

Авторський курс англійської мови для авіадиспетчерів, який пропонує навчання авіаційної англійської мови відповідно до вимог ІКАО (Док.9835). 
Особливість програми полягає у вивченні англійської мови, який, у разі недостатності фразеології, використовується при веденні радіообміну англійською мовою переважно в аварійних ситуаціях або нестандартних пригодах при виконанні польоту. 
Даний курс включає вправи для оволодіння спеціальною лексикою, граматичними структурами, завдання на розвиток умінь говорити і правильно сприймати інформацію на слух. Навчання побудовано на тематичних модулях відповідно до стадій польоту і переліком нестандартних / аварійних ситуацій. 
В процесі навчання враховується специфіка роботи диспетчера в різних зонах відповідальності.

Знання спеціалізованої авіаційної англійської мови для цих професій є життєво важливими. При чому від цього залежить життя не тільки фахівців, але й пасажирів


Курси складаються з двох етапів навчання:

Підготовчі курси англійської мови за ексклюзивною методикою компанії "Аеролінгва"  

Рівень знання англійської не нижче Intermediate Law.

Кожен рівень складається з 80 академ. годин регулярних занять (заняття 2 рази на тиждень протягом семестру). 5-6 чоловік в групі. Інтенсивна методика навчання, спрямована на швидкий розвиток розмовних навичок. Використання російської / української мов під час занять заборонено. Випускники курсу Intermediate допускаються до підсумкового інтенсивному спецкурсу підготовки до здачі іспиту на рівень ICAO.


Вартість навчання2500 грн
Illustration
Illustration

Інтенсивний спецкурс підготовки до здачі іспиту на рівень ICAO. 

вказати рівень

Цей етап включає в себе 20 академічних годин (2 тижні). У програмі курсу - вивчення авіаційної термінології та підготовка до здачі іспиту. 2-5 осіб в групі

Вартість навчання1 250 грн/курс

Наші курси - це максимальні шанси на успішне складання іспиту на IV і вище рівень ICAO.


Як потрапити на курс?

Вам потрібно зробити всього 3 дії:

1

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Напротязі кількох годин після оформлення заявки ми зв'яжемося з вами і визначимо зручний для вас та викладача час співбесіди.

2

ТЕСТУВАННЯ ОНЛАЙН

Викладач зустрінеться з вам за допомогою програми ZOOM чи Skype, протестує ваші знання, визначить ваш рівень володіння англійською мовою для розподілу в групу.

3

ВІТАЄМО! ВИ З НАМИ!

Ви оплачуєте вартість навчання й отримуєте доступ до навчальної групи та необхідних методичних матеріалів.

Хто ми?

Центр освіти та розвитку «Моzаїkа» працює в сфері навчання іноземним мовам з 2009 року. 

2009

З чого починали

В межах роботи центру були реалізовані проекти навчання медичній англійській (підготовка до IELTS у співпраці з Cambridge Staffing Solutions, Inc), авіаційна англійська (проект Аеролінгва).

2012

Mortimer English Club

На базі нашого центру відкрились перші в нашому місті курси комунікативної англійської для дітей в ігровій формі за методикою Mortimer English Club

2017

Indigo Mental Club

Ми впровадили в центрі розвитку "Мозаїка" навчання ментальній арифметиці та швидкочитання за методикою Indigo Mental Club. 

2019

Альтернативна школа

На базі центру освіти та розвитку для дітей «Моzаїkа» створена приватна альтернативна школа. В рамках цього навчального проєкту ми відійшли від стандартних підходів навчання. Академічні напрямки поєднуються із захопливим навчальним середовищем. Діти отримують знання, необхідні для складання ДПА та ЗНО, і мають простір для творчого розвитку. 

2020

Сучасний формат

Йдучи назустріч вимогам часу, в 2020 році реалізований онлайн-формат навчання в нашій школі по всіх напрямах та для всіх бажаючих.

Чому вам варто навчатись у нас?

Illustration

Still have some hesitations whether cooperation with us is worth the trouble? Check the reasons why you should choose us among other companies!

Експертиза

Методичний супровід курсів здійснює компанія "Аеролінгва". Викладачі пройшли навчання в Києві, мають досвід роботи на аналогічних курсах в Кропивницькому, регулярно проходять підвищення кваліфікації в Києві на семінарах.

Сертифікація

Всі курси відповідають 100% потреб авіаційних фахівців в оволодінні англійською мовою і отримання відповідних сертифікатів в АЕРОЛІНГВА, які визнаються на міжнародному рівні;

Технології

Сучасні технології дають можливість займатися дистанційно без шкоди для результату та замаксимально зручним для вас розкладом занять. Навчання в форматі Skype/Zoom сесії не поступається за ефективністю занять в аудиторії. Навіть перебуваючи в іншій країні ви можете отримувати уроки англійської відповідно до ваших потреб і цілей. Для цього потрібно лише безперебійний доступ до Інтернет. 

Ви інвестуєте в своє майбутнє

Після проходження нашого курсу підготовки ви успішно пройдете профільний тест з англійської мови та співбесіди будь-якої складності при прийомі на роботу в міжнародні авіакомпанії.

Хочете літати?

Розвивайте навик володіння спецалізованою авіаційною англійською з нами!